Академія
рекреаційних технологій і права

АКАДЕМІЯ «ПЕРЕЇЖДЖАЄ» В БОЛГАРІЮ

АКАДЕМІЯ «ПЕРЕЇЖДЖАЄ» В БОЛГАРІЮ
Щоб найкраще зрозуміти свою майбутню професію, здобути нові знання і бути конкурентоспроможними на ринку праці, кафедра туризму Академії рекреаційних технологій і права перша в Луцьку започаткувала такий етап у кар’єрній драбині студента, як літні стажування в Болгарії. Це не просто програма оплачуваних стажувань за кордоном. Це унікальна можливість закріпити на практиці отримані під час навчання знання. Більш того, отримана за кордоном практика завжди справляє належне враження на майбутніх роботодавців.

Вже третій рік поспіль студенти-туристи Академії проводять своє літо на Чорноморському узбережжі Болгарії. Цьогоріч студентів гостинно зустрів найбільший морський курорт Болгарії – Сонячний берег!
Студенти спеціальності туризм уже набували досвіду в Албені, Еленіте, підтвердженням цього є сертифікати, які були вручені про успішне проходження стажування. Питаннями організації та проведення міжнародної літньої практики займається кандидат педагогічних наук, доцент кафедри туризму Тетяна Зубехіна, яка є практиком у сфері туризму і весь власний досвід впевнено передає студентам.
Зазначимо, що студенти Академії мають можливість набути досвіду в сфері обслуговування на провідних курортах Європи, Туреччини, ОАЕ та ін. Ми впевнені – міжнародні стажування є одним з показників якісної освіти!
Дата публікації 11.05.2018