Академія
рекреаційних технологій і права

Вручення дипломів!

Вручення дипломів!
В Академії рекреаційних технологій і права відбулась урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів магістрів випускникам спеціальностей: «Фізична терапія, ерготерапія»; «Фізична культура і спорт»; «Освітні, педагогічні науки». Розпочав урочистості словом-вітанням заступник голови обласної ради, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений тренер України – Роман Петрович Карпюк. Він побажав винуватцям свята міцного здоров’я, успіхів, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів. Роман Петрович впевнений, що знання, отримані в Академії, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, та допоможуть усім досягти омріяних вершин у майбутній діяльності.

Ректор Академії, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент Андрій Миколайович Сітовський тепло і сердечно привітав випускників із закінченням навчання в Академії, побажав успіхів і високих досягнень у кар’єрі, акцентував увагу на тому, що на сьогоднішній день спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія», «Фізична культура і спорт» та «Освітні, педагогічні науки» є актуальними на ринку праці. Випускники-магістранти можуть працювати викладачами, інспекторами, методистами у вищих, професійно-технічних, спеціалізованих навчальних закладах. Також, Андрій Сітовський вручив нагороди кращим випускам Академії рекреаційних технологій і права. Хвилюючим моментом свята було отримання Випускниками 2018 року дипломів «магістра».

Випускники висловили щирі слова подяки професорсько-викладацькому складу за їх терпіння, розуміння та настанови. Щиро пообіцяли своїм наставникам застосовувати на практиці здобуті знання в Академії рекреаційних технологій і права. Святковість заходу надавала концертна програма, підготовлена студентами Академії та Коледжу рекреаційних технологій і права. Теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивний настрій присутніх, сяючі посмішки – все це створювало атмосферу піднесення, незабутніх миттєвостей життя.
Дата публікації 20.04.2018