Академія
рекреаційних технологій і права

Академія та Коледж вітали учасників Чемпіонату України з шашок!

Академія та Коледж вітали учасників Чемпіонату України з шашок!
У спортивно-розважальному комплексі Адреналін Сіті зібрались кращі із кращих із різних куточків України для проведення Чемпіонату України з шашок-64 серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.
В урочистостях з нагоди відкриття Чемпіонату України з шашок взяли участь: Карпюк Роман Петрович – заступник голови обласної ради, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений тренер України; Поліщук Ігор Ігорович – радник Луцького міського голови; Сітовський Андрій Миколайович – ректор Академії рекреаційних технологій і права, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент, професор кафедри здоровʼя людини та фізичної реабілітації; Галан-Влащук Віктор Йосипович – виконуючий обов’язки начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».


Організаційну підтримку заходу надала Академія рекреаційних технологій і права, студенти якої як волонтери були закріплені за учасниками Чемпіонату та супроводжували їх протягом усього заходу. Також студенти гурту «Студентське натхнення» Луцького коледжу рекреаційних технологій і права організували для учасників змагань та присутніх невеличкий святковий концерт.

Колективу та студентам Академії та Коледжу рекреаційних технологій і права приємно, що участь у змаганнях братимуть Андрій Сивих – студент спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» та Володимир Головій – студент спеціальності «Право».
Щиро бажаємо усім учасникам заходу перемоги у змаганнях, доброго здоров’я, невичерпної енергії та сили, Божого благословення.
Дата публікації 13.04.2018