Академія
рекреаційних технологій і права

Академія долучилась до урочистого закриття Чемпіонату України з шашок!

Академія долучилась до урочистого закриття Чемпіонату України з шашок!
30 березня 2018 року у спортивно-розважальному комплексі Адреналін Сіті зібрались кращі із кращих із 19 областей України та міста Києва для закриття Чемпіонату України з шашок-64 серед спортсменів з вадами зору. В урочистостях з нагоди закриття Чемпіонату України з шашок взяли участь:
Жильцова Любов Василівна – Президент федерації незрячих України;
Хриплюк Олександр Петрович – викладач кафедри здоровʼя людини та фізичної реабілітації Академії рекреаційних технологій і права, суддя національної категорії;
Дмитришин Ігор Ярославович – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської обласної державної адміністрації;
Галан-Влащук Віктор Йосипович – виконуючий обов’язки начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Організаційну підтримку заходу надала Академія рекреаційних технологій і права, студенти якої як волонтери були закріплені за учасниками Чемпіонату та супроводжували їх протягом усього заходу. Також студенти гурту «Студентське натхнення» Луцького коледжу рекреаційних технологій і права організували для присутніх невеличкий святковий концерт. Учасники змагань подякували організаторам заходу за гостинність та якісну організацію Чемпіонату.

Щиро вітаємо переможців і призерів Чемпіонату та бажаємо усім учасникам доброго здоров’я, невичерпної енергії та сили, Божого благословення та вагомих спортивних досягнень.
Дата публікації 30.03.2018