Академія
рекреаційних технологій і права

Академія – за екологічну свідомість

Академія – за екологічну свідомість
В Академії рекреаційних технологій і права відбулася обласна науково- практична конференція «Екологія ХХІ століття. Проблеми та перспективи».

Конференція була організована за сприяння Управління освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації, Академії рекреаційних технологій і права та Волинського обласного еколого-натуралістичного центру. Мета конференції – формування екологічної свідомості в учнівської та студентської молоді.

46 учасників конференції – учні закладів середньої та професійної освіти, студенти коледжів, технікумів, училищ – у виступах аналізували екологічні проблеми свого регіону та шляхи їх подолання, характеризували досягнення сучасної біологічної науки щодо збереження та примноження біорізноманіття, розкривали проблеми енергозбереження.

У кожній з двох секцій журі відзначило по 3 найкращі роботи. Ректор Академії Андрій Сітовський вручив сертифікати на знижку в оплаті за навчання таким учасникам:
Римчук Вікторії Вікторівні, студентці 3 курсу Волинського коледжу НУХТ;
Гасюк Єлені Володимирівні, студентці 3 курсу Луцького коледжу рекреаційних технологій і права;
Скибі Анні Василівні, студентці 3 курсу Луцького педагогічного коледжу;
Погінцю Олександру Романовичу, учню 11-А класу ЗОШ № 7 м. Ковеля;
Люпі Тетяні Вікторівні, учениці 11 класу ЗОШ І – ІІІ ступенів № 4 м. Ківерці;
Хавень Іванні Валеріївні, учениці 11 класу ЗОШ І – ІІІ ступенів с. Поромів. Студенти Академії привітали учасників конференції святковим концертом.
Дата публікації 16.03.2018