Академія
рекреаційних технологій і права

Надзвичайні здібності студентки Академії!

Надзвичайні здібності студентки Академії!
Академія рекреаційних технологій і права – унікальний навчальний заклад не лише на Волині, а й поза її межами. В Академії навчаються талановиті студенти, обдаровані спортсмени світового рівня. Сьогодні хотілося б розповісти про одну з талановитих студентів – Лідію Сас. Ця унікальна студентка, ніби найсучасніший рентген, «сканує» людський організм, бачить колір аури, діагностує недуги і дарує щастя батьківства бездітним.
Юна Лідія діагностувала та допомагала рідним і знайомим, але згодом, дізнавшись про її вроджені надзвичайні можливості, до неї стали приїжджати хворі з усієї України і навіть з-за кордону. Спочатку вона займалася самоосвітою та вдосконалювала свої здібності. Але цього виявилося замало, тому Лідія Антонівна пройшла навчання з біоенергетики в Києві та згодом здобула ступінь магістра з фізичної реабілітації в нашому навчальному закладі і планує продовжити освіту в магістратурі Академії за спеціальністю «Фізична терапія». Завдяки своїм надзвичайним здібностям, нещодавно, пані Лідія допомогла віднайти у річці Стир тіло хлопчика, який провалився під лід.
Також в Академії навчається її онука Олена; а у Коледжі рекреаційних технологій і права – онук Владислав, які задоволені навчанням та методикою викладання. Бабуся, яка і так є наставницею для своїх улюблених внуків, вирішила бути прикладом для них у навчанні. Адже, вчитись та досягати нових вершин ніколи не пізно.
Дата публікації 02.03.2018