Академія
рекреаційних технологій і права

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРАПОР В АКАДЕМІЇ ТА КОЛЕДЖІ

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ПРАПОР В АКАДЕМІЇ ТА КОЛЕДЖІ
Громадська організація «Відділення Національного Олімпійського комітету України у Волинській області» провела урочисте підняття олімпійського прапору з нагоди відкриття XXIII зимових Олімпійських ігор, які відбудуться у південнокорейському Пхьонхчані та в знак єдності з українськими спортсменами, за яких вболіватиме і Волинь. Студенти Академії та Коледжу рекреаційних технологій і права активно долучились до урочистої події.

Метою заходу є розвиток олімпійського руху у Волинській області, сприяння вихованню почуття патріотизму, гордості за свою державу, формування позитивного ставлення до олімпійського руху та здорового способу життя. Традиція підняття прапору Національного олімпійського комітету підтримується на Волині, як і в усьому світі. Відкрив урочисту церемонію голова громадської організації «Відділення Національного Олімпійського комітету України у Волинській області», заступник голови обласної ради, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений тренер України КАРПЮК РОМАН ПЕТРОВИЧ.

Місце проведення цього заходу обрали не випадково. Адже студенти та випускники Академії рекреаційних технологій і права були неодноразовими призерами на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Спортивні досягнення студентів світового рівня – результат багатогранної діяльності, яка послідовно і неухильно ведеться в Академії рекреаційних технологій і права.

Студенти Академії, які піднімають престижність спорту: - Олександр Колодій – Заслужений майстер спорту України з кульової стрільби, триразовий чемпіон Дефлімпійських ігор, рекордсмен світу;
- Віталій Романчук – чемпіон Паралімпійських ігор 2016 року.
- Світлана Яценко – майстер спорту України міжнародного класу, бронзова призерка Дефлімпійських ігор;
- Юрій Вандюк – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, Чемпіон світу серед молоді;
- Марія Повх – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, бронзова призерка І-х Європейських ігор;
- Іван Банзерук – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіон Кубку Європи зі спортивної ходьби 2017 року, бронзовий призер Всесвітньої Універсіади 2017 року.
- Інна Гоменчук – майстер спорту з сумо, дзюдо та самбо, срібна призерка Чемпіонату Європи 2018 року.
- Іван Лосев – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, учасник Кубків Світу та Європи зі спортивної ходьби.
- Ігор Сахарук – майстер спорту України міжнародного класу, учасник Кубків Світу та Європи зі спортивної ходьби.
- Сергій Березюк – майстер спорту України з легкої атлетики, призер Чемпіонату Світу серед осіб з вадами зору;
- Тетяна Вернигор – майстер спорту України з легкої атлетики, учасниця Чемпіонату Світу 2017 року.
- Юлія Паратова – майстер спорту України міжнародного класу з важкої атлетики, бронзова призерка Олімпійських ігор.
- Богдана Караванська – майстер спорту міжнародного класу з важкої атлетики, віце-чемпіонка Європи 2017 року з параволейболу.
- Тетяна Радошинська – майстер спорту України з дзюдо та самбо, учасниця Всесвітньої універсіади 2017 року.

Право підняти прапор Національного олімпійського комітету України з нагоди відкриття XXIII зимових Олімпійських ігор було надано студентці Академії рекреаційних технологій і права, майстрові спорту міжнародного класу з сумо, срібній призерці Чемпіонату Європи Інні Гоменчук.

За вагомий внесок у розвиток спорту у Волинській області грамотою за підписом Президента Національного Олімпійського комітету Сергія Бубки нагороджується студентка Академії Інна Гоменчук. Грамоту вручив голова громадської організації «Відділення Національного Олімпійського комітету України у Волинській області» Роман Карпюк.

Маємо надію, що стяг, який був піднятий в Академії замайорить в кожному серці та підтримає наших спортсменів на Олімпійських іграх і вселить їм дух перемоги.
Дата публікації 09.02.2018