Академія
рекреаційних технологій і права

СПОРТИВНЕ СУЗІР’Я АКАДЕМІЇ!!!

СПОРТИВНЕ СУЗІР’Я АКАДЕМІЇ!!!
Напередодні Новорічних свят викладачі та студенти Академії та Коледжу рекреаційних технологій і права надали допомогу в організації та проведенні обласного спортивного свята «Спортивне сузір’я – 2017».

На заході були підбиті підсумки фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи за місцем проживання та відпочинку населення Волинської області. Волинський обласний центр фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» спільно з «Інваспортом», у співпраці з відділом освіти, науки, молоді та Волинським державним центром естетичного виховання учнів загальноосвітніх та професійно- технічних закладів за результатами фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи за місцем проживання та відпочинку населення області відзначили кращих працівників у сфері фізичної культури та масового спорту, які у цьому році доклали немало зусиль для того, щоб якнайбільше залучити до занять фізичною культурою і масовим спортом населення нашої області. Також, нагороди отримали кращі спортсмени Волині з обмеженими можливостями, в числі яких були і студенти Академії рекреаційних технологій і права Богдана Караванська та Віталій Романчук.


Начальник Волинського обласного відділення філії з фізичного виховання та спорту КФВС МОН України Олександр Манахін вручив Подяку спортивної студентської спілки України комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Андрію Сітовському, ректорові Академії рекреаційних технологій і права, за вагомий внесок у забезпеченні успішного виступу студентських збірних команд у ХХІХ Всесвітній літній універсіаді 2017 року. В.о. начальника Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Віктор Галан-Влащук відзначив Академію дипломом за вагомий внесок у розвиток та популяризацію фізичної культури та спорту серед осіб з інвалідністю.


Окрасою заходу була вітальна концертна програма студентів Академії та Коледжу рекреаційних технологій і права.

Студентська молодь привітала всіх присутніх в залі з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами.
Дата публікації 27.12.2017