Академія
рекреаційних технологій і права

Тиждень права в Академії

Тиждень права в Академії
Студенти спеціальності «Право» Академії рекреаційних технологій і права з нагоди Всеукраїнського тижня права у стінах Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки взяли участь у відкритті постійнодіючої інформаційно-тематичної виставки літератури на правову тематику із назвою: «Безоплатна правова допомога: механізм реалізації вашого конституційного права». Також, учасниками заходу були представники Головного територіального управління юстиції у Волинській області та працівники та відвідувачі бібліотеки.

В.о. начальника відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області Мирослава Хлистік розповіла присутнім історію запровадження Всеукраїнського тижня права та окреслила мету заходів, які проводяться у його рамках. Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Волинській області Микола Герасимик проінформував студентів про новації Міністерства юстиції України, розповів про загальнонаціональний правопросвітницький проект Мінʼюсту «Я МАЮ ПРАВО!» та окреслив основні напрямки діяльності управління юстиції.

Окрім виставки правничої літератури в читальному залі бібліотеки працівниками Регіонального центру на інформаційних стендах були розміщені плакати про безоплатну правову допомогу, а також інформаційні банери з правовими орієнтирами з актуальних питань сьогодення.
Дата публікації 07.12.2017