Академія
рекреаційних технологій і права

Академія долучилась до відзначення Міжнародного дня інвалідів!

Академія долучилась до відзначення Міжнародного дня інвалідів!
З нагоди Міжнародного дня інвалідів з усієї Волині до спортивно- розважального комплексу «АдреналінСіті» на гру «Боча», яка є паралімпійським видом спорту, з’їхались люди з обмеженими фізичними можливостями, але величезною силою духу.

У відкритті заходу взяли участь заступник голови обласної ради, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений тренер України Роман Карпюк;
заступник міського голови Костянтин Петрочук;
начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин;
в.о. голови Волинського регіонального центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт» Віктор Галан-Влащук;
ректор Академії рекреаційних технологій і права, кандидат наук з фізичного виховання та спорту Андрій Сітовський;
Заслужений майстер спорту України, триразовий дефлімпійський чемпіон, переможець конкурсу «Кращий студент Волині – 2017» у номінації «Студент – спортсмен» Олександр Колодій.Допомогу в організації та проведенні заходу надали викладачі та студенти Академії рекреаційних технологій і права та Луцького коледжу рекреаційних технологій і права. Активними учасниками гри були студенти Академії рекреаційних технологій і права.
Серед них:

Боча – спортивна гра з м’ячем на точність. Її унікальність полягає в тому, що у ній можуть одночасно бути задіяні люди з різними фізичними можливостями, а тренуватися можна і в приміщенні, і на відкритому повітрі. Все, що потрібно – тверда рівна поверхня, мʼячі та бажання.
Такі ініціативи надихають усіх рухатися вперед і не зупинятися на досягнутих результатах!
Дата публікації 03.12.2017