Академія
рекреаційних технологій і права

Академія чекає на Яну Воробей – борця за чисте довкілля!

Академія чекає на Яну Воробей – борця за чисте довкілля!
Історія Ковельської учениці 8-го класу Яни Воробей, яка нещодавно з’явилась в Інтернет-виданнях, не залишила байдужими колектив та студентів Академії рекреаційних технологій і права, для яких екологічна тематика завжди була і є близькою для них. Вони не раз виступали ініціаторами акцій «Збережемо природу», «Ми – за чисте довкілля», підтримували акції обласного та всеукраїнського рівнів.
Навчальний заклад – Академія рекреаційних технологій і права – знаходиться неподалік паркової зони 40-а кварталу, де постійно, особливо літом, відпочивають гучні компанії, які залишають за собою сміття. Бувало, що після прибирання прилеглої території, наступного дня знову доводилось прибирати. Були випадки, коли в парковій зоні знаходити використані шприци. Напевно, всім зрозуміло, які відпочивальники там побували.
Студенти розвішували на деревах листи-лозунги щодо дбайливого ставлення до природи. Результати були невтішні. Мрія колективу та студентів одна: щоб цей невеличкій парк приносив радість дорослим і дітям. Екологічна культура сучасного українського суспільства залишається низькою, і без підвищення її рівня неможливо сподіватися на позитивні зміни в навколишньому середовищі.
На жаль, ми поводимось на рідній землі як завойовники і погані квартиранти, а не як дбайливі господарі. Кожна людина повинна формувати в собі екологічну свідомість та культуру, завдяки яким покращиться екологічне становище у нас на Україні. Вчинок Яни – приклад для всіх… Крок вперед за чисте довкілля. Керівництво Академії прийняло рішення нагородити Яну Воробей сертифікатом на знижку у навчанні за активну громадську позицію та екологічну свідомість. І хоч Яна тільки у восьмому класі, двері Академії гостинно чекатимуть на неї завжди… А для Яни буде час подумати, чи захоче вона стати студенткою навчального закладу, для якого екологічна ситуація в країні не байдужа.
Дата публікації 26.09.2017