Академія
рекреаційних технологій і права

АКАДЕМІЧНА ОСІНЬ РОЗПОЧАЛАСЯ

АКАДЕМІЧНА ОСІНЬ РОЗПОЧАЛАСЯ
В Академії рекреаційних технологій і права розпочалася Академічна осінь.

Її початок видався неординарним: за один день студенти та викладачі відвідали виставку творів художників України в ARTkafedra і виставку екзотичних звірів і риб – поєднання природи і мистецтва. «Forpost» – виставка-експеримент, спроба виявити рівень внутрішньої свободи мистців Сходу та Півдня України, який застерігає від творчого колаборантства, додає емоційної сили, спонукає стояти у ці непевні часи на варті інтересів вітчизняної культури.

Художників, які взяли участь у виставці, вирішили не обмежувати темами чи стилями, саме тому виставка розрахована на абсолютно різні смаки глядачів – від класичного живопису до експериментів скульптури і абстракціонізму.

Саме різновидом стилів виставка привертає увагу глядача. Не менш цікавою була виставка риб – студенти та викладачі мали можливість ознайомитись з екзотикою в акваріумі (рибами, крокодилами, черепахами).

І звичайно ж, в цей день не обійшлося без селфі на згадку про чудовий насичений подіями день.

В рамках Академічної осені на студентів чекають цікаві зустрічі, неординарні лекції, екскурсії загадковими місцях Волині та багато іншого.
Дата публікації 15.09.2017