Академія
рекреаційних технологій і права

Академія – переможець ХІІІ літньої Універсіади України

Академія – переможець ХІІІ літньої Універсіади України
Спортивні освітяни України підвели підсумки ХІІІ літньої Універсіади України. У м. Києві, а саме у Національному університеті біоресурсів та природокористування пройшло урочисте закриття Універсіади та нагородження переможців.
З гордістю раді повідомити, що за підсумками основних студентських змагань, що проводяться один раз на два роки, Академія рекреаційних технологій і права здобула І місце серед вищих навчальних закладів своєї категорії. Голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадим Стеценко вручив ректору Академії Андрію Сітовському кубок та диплом за І місце.
З цієї нагоди в Академії рекреаційних технологій і права відбулася прес- конференція, в якій взяли участь: заступник голови обласної ради, голова громадської організації «Відділення національного олімпійського комітету України у Волинській області», заслужений тренер України – Роман Карпюк; начальник Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Олександр Монахін; ректор Академії рекреаційних технологій і права, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент – Андрій Сітовський; тренери та спортсмени – учасники ХІІІ літньої Універсіади України.
Карпюк Роман Петрович у своєму виступі наголосив, що завжди вірив у перемогу наших спортсменів, і саме кропітка, щоденна праця спортсменів та тренерів є результатом сьогоднішніх здобутків та нагород. Монахін Олександр Миколайович повідомив, що такі вагомі здобутки спортсменів Академії сприяли тому, що Волинська область посіла ІІІ місце у своїй групі за підсумками ХІІІ літньої Універсіаді України. Висловив щиру подяку очільникам Волині за фінансову підтримку спортсменів та керівництву Академії за популяризацію та розвиток спорту вищих досягнень. Сітовський Андрій Миколайович зазначив, що Академія рекреаційних технологій і права пишається своїми студентами-спортсменами та їх наставниками, які доклали чимало зусиль для здобуття перемоги в ХІІІ літній Універсіаді України. Серед них: Мацкевич Олексій, Пташкіна Тетяна, Каширець Евген, Березюк Сергій, Синдюк Андрій – легка атлетика; Радошинська Тетяна, Галюк Антон – дзюдо й самбо; Червань Марія, Шмаль Валентина – дзюдо; Климюк Ольга, Червань Марія, Гусєв Юрій – самбо; Андрусь Богдан, Базельчук Олександр, Стрижевський Богдан, Брик Богдан – важка атлетика.
З гордістю повідомив, що двоє студентів Академії захищатимуть спортивну честь України на Всесвітній літній Універсіаді-2017 яка відбудеться у тайванському місті Тайбей (КНР) – Банзерук Іван (легка атлетика) та Шмаль Валентина (дзюдо). А також запевнив представників Міністерства освіти і науки України та керівництво області, що й надалі одним з головних принципів роботи Академії буде підтримка й розвиток студентського спорту. Бажаємо нашим спортсменам та тренерам подальших високих результатів і вагомих здобутків.


Дата публікації 06.07.2017