Академія
рекреаційних технологій і права

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ АКАДЕМІЇ ТА КОЛЕДЖУ

ВРУЧЕННЯ ДИПЛОМІВ ВИПУСКНИКАМ АКАДЕМІЇ ТА КОЛЕДЖУ
В Академії та Коледжі рекреаційних технологій і права відбулась урочиста церемонія з нагоди вручення дипломів випускникам. Розпочав урочистості вітальним словом заступник голови обласної ради, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений тренер України – Роман Петрович Карпюк. Він побажав випускникам здоров’я, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень, впевненості у своїх силах та кар’єрного зростання. Роман Петрович упевнений, що знання, отримані в Академії та Коледжі неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків та допоможуть усім досягти омріяних вершин у майбутній діяльності.

До привітань приєдналися ректор Академії рекреаційних технологій і права, кандидат наук з фізичного виховання та спорту, доцент – Сітовський Андрій Миколайович та директор Луцького коледжу рекреаційних технологій і права, викладач вищої кваліфікаційної категорії – Костів Надія Іванівна.

Викладачі-наставники навчальних закладів впевнені, що випускники здобули якісну освіту, яка відповідає міжнародним стандартам і відкриває додаткові можливості для особистісного та професійного зростання.

Під час урочистостей були вручені нагороди кращим випускникам. Благословили випускників протоієрей Олександр Безкоровайний – віце- канцлер Волинської єпархії Української Православної церкви Київського патріархату та настоятель храму Івана Предтечі Української Православної церкви Київського патріархату – Отець Володимир Труш і побажали молодим фахівцям досягти всіх важливих життєвих цілей.

Від імені випускників звернулися до присутніх Юлія Притолюк та Вадим Положевець, які подякували професорсько-викладацькому складу за якісну освіту, а батькам – за постійну підтримку та допомогу. «Саме впродовж навчання в Академії ми здобули неоціненний досвід, відчули неперевершені враження під час проходження практик, пережили прекрасні миті дружби й братерства», – сказала випускниця Катерина Калькова.

Святковий концерт, теплі привітання, радість та хвилювання випускників, позитивні емоції присутніх, сяючі посмішки – все це створювало атмосферу піднесення, незабутніх миттєвостей життя.

Маємо надію, що приємні спогади про навчання та цікаві студентські роки залишаться у випускників Академії та Коледжу рекреаційних технологій і права на все подальше життя.
Дата публікації 28.06.2017