Академія
рекреаційних технологій і права

Виховання патріотів України в Академії рекреаційних технологій і права

Виховання патріотів України  в Академії рекреаційних технологій і права
Напередодні Дня памʼяті та примирення в Україні та Дня Перемоги для студентів 1 курсу Академії рекреаційних технологій і права було проведено лекцію «Памʼятаємо. Перемагаємо» з метою гідного вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, утвердження спадкоємності традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни.
Захід провела Марківська Людмила Леонтіївна, кандидат історичних наук, доцент кафедри туризму Академії. Лектор акцентувала увагу на тому, що День памʼяті та примирення відзначають в Україні та усій Європі. Символом памʼяті про трагічні події є червоний мак.
9 травня студенти та викладачі Академії вшанували памʼять загиблих покладанням квітів на Меморіалі слави та прийняли участь у мітингу, присвяченому 71-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі.
Також студенти та викладачі Академії рекреаційних технологій і права та Луцького коледжу рекреаційних технологій і права відвідали Музей українського війська та військової техніки.
Молоде покоління має не забувати, яким страшним лихом для українців була Друга світова війна. Памʼятаймо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.
Дата публікації 11.05.2016